czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 marca 2021
  • wyświetleń: 600

Czas na własne, wymarzone "M"! Czym się kierować przy wyborze mieszkania?

Materiał partnera:

Usamodzielnienie się wiąże się nieodłącznie ze znalezieniem własnego lokum. Chociaż na początku część osób decyduje się na wynajem, na dłuższą metę takie rozwiązanie jest niezwykle nieopłacalne. Co warto wiedzieć przed zakupem mieszkania? Czy wybór lokum z rynku pierwotnego to dobry wybór?

Po pierwsze: rynek pierwotny czy wtórny?Zanim zaczniemy wybierać własne lokum, powinniśmy zdecydować, czy interesują nas mieszkania z rynku pierwotnego, czy rynku wtórnego. Oba rozwiązania mają wiele wad i zalet, jednak jedynie zakup mieszkania prosto od dewelopera pozwala na urządzenie mieszkania dokładnie według własnego pomysłu od A do Z. Zakup mieszkania z rynku pierwotnego daje także dużą możliwość wyboru metrażu, kondygnacji, strony, na którą wychodzą okna. Kupno mieszkania z rynku wtórnego to całe pasmo kompromisów, ustępstw oraz konieczność zrezygnowania z wielu wymagań, które stawiamy na początku poszukiwań.

Ogródek, balkon, a może mieszkanie z tarasem Wrocław?Współcześnie deweloperzy kładą duży nacisk na wysoką atrakcyjność mieszkania. Wiele nieruchomości usytuowanych na parterze ma przypisany do mieszkania niewielki ogródek. Wyższe kondygnacje są za to wyposażone w atrakcyjne balkony. Można też spotkać apartamenty z imponującym tarasem, który niewątpliwie zachęca do zakupu. Współcześnie nie trzeba mieć domu za miastem i tracić mnóstwo czasu na dojazdy, po to, by wieczorami i podczas weekendów cieszyć się z uroków spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Mieszkanie z tarasem daje możliwość korzystania z wielu plusów, jakie daje posiadanie domu, jednocześnie będąc w centrum miejskiego zgiełku i w razie potrzeby i chęci korzystać ze wszystkich zalet mieszkania w mieście.

Ważny metraż!MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl
MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl


MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

Kiedy już wiemy, że mieszkanie z tarasem Wrocław jest tym, co nas uszczęśliwi, warto zastanowić się nad tym, jaki metraż jest nam potrzebny. Zawsze warto brać pod uwagę model życia, jaki jest naszym celem w przyszłości, ponieważ zakup mieszkania najczęściej jest decyzją, która będzie nam towarzyszyła jeszcze przez wiele lat. Jeżeli planujemy założenie rodziny, warto od razu zainwestować w większy metraż, późniejsze przeprowadzki są najczęściej kosztowne, do tego kłopotliwe. Warto więc kupić takie lokum, które zapewni nam, czy naszej rodzinie wygodne życie.

Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się dużym powodzeniem ze względu na ogrom zalet takiego rozwiązania. Warto więc zapoznać się z ofertą sprawdzonego wrocławskiego dewelopera Mój Dom i dołączyć do grona szczęśliwców, którzy cieszą się z własnego lokum nie idąc na kompromisy.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "MÓJ DOM" S.A.
Znajdziesz nas pod adresem: Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro
53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

lub na naszej stronie: MojDom.com.plŹródło: MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

undefined