czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2021
  • wyświetleń: 12840

Zatrzymany przez "Łowców pedofili" objęty dozorem policyjnym

Wracamy do sprawy zatrzymania 37-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic przez członków grupy Elusive Child Protection Unit Poland. We wtorek mężczyzna został doprowadzony do pszczyńskiej prokuratury. Na jednym z portali informacyjnych miasta Płońska - to województwo mazowieckie - pojawiło się więcej informacji o 37-latku.

Reklama

Zatrzymany przez "Łowców pedofili" objęty dozorem policyjnym
Zatrzymany przez "Łowców pedofili" objęty dozorem policyjnym · fot. Elusive Child Protection Unit Poland


Przypomnijmy, jak informowaliśmy tutaj, w niedzielę, 14 marca członkowie grupy Elusive Child Protection Unit Poland dokonali obywatelskiego zatrzymania 37-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic, który miał pisać z kilkunastoma dziećmi. Każdemu z nich proponował lekcje samodzielnej masturbacji, zachęcał też do spotkania się w celu "zrobienia tego wspólnie na żywo".

W miniony wtorek, 16 marca, mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, gdzie go przesłuchano. Prokurator zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru - musi on trzy razy w tygodniu stawiać się na komisariacie.

Mężczyźnie postawiono również zarzut z artykułu 200a paragraf 2 kk, który mówi: "Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Lokalny portal informacyjny plonskwsieci.pl opublikował więcej informacji na temat osoby 37-letniego Sebastiana. Okazuje się, że mężczyzna nie mieszka od urodzenia w Czechowicach-Dziedzicach, ale osiadł w naszym mieście. - Około dwa lata temu poznał przez internet kobietę, związał się z nią i zamieszkali wspólnie w powiecie bielskim - pisze autor artykułu "Zatrzymano mężczyznę, który przez internet nawiązywał kontakty z dziećmi. To pochodzący z Płońska Sebastian J".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.