Wiadomości

  • 17 marca 2021
  • wyświetleń: 5416

Nowa płyta Piotra Beczały i koncert w Teatrze Wielkim

Marzec jest pracowitym miesiącem dla Piotra Beczały. Artysta nie zwalnia tempa i obecnie pracuje nad nową płytą. Dzisiaj (środa, 17 marca) tenor pochodzący z Czechowic-Dziedzic wystąpi również na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie.

Nowa płyta Piotra Beczały i koncert w Tetrze Wielkim
Nowa płyta Piotra Beczały i koncert w Tetrze Wielkim · fot. www.facebook.com/PiotrBeczala


- Cisza nie oznacza, że próżnuję. Wspólnie z Helmutem Deutschem nagrywamy dla Was nową płytę dla wytwórni Pentatone! Jestem ciekaw, co chcielibyście na niej usłyszeć? Pozdrowienia z Hohenems! - napisał Piotr Beczała na swoim profilu na Facebooku na początku marca.

- Czujecie to? "Весна идёт!" (Idzie wiosna!). Myślę, że nasza najnowsza płyta sprawi Wam dużo radości. W zaledwie cztery dni udało się nam bowiem nagrać ponad 30 najpiękniejszych pieśni Czajkowskiego i Rachmaninowa, co ogromnie mnie cieszy. Tą wiosenną i optymistyczną pieśnią życzę Wam cudownej niedzieli - relacjonował artysta, zamieszczając film z nagrywania płyty, który publikujemy poniżej.

Loading...


W środę, 17 marca tenor pochodzący z Czechowic-Dziedzic wystąpi na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie. Ze względu na lockdown w województwie mazowieckim koncert odbędzie się bez udziału publiczności. - Bardzo się cieszę, że znowu tu jestem. Próba generalna przed dzisiejszym koncertem już za nami. Niestety publiczności tego wieczoru z nami nie będzie, ale koncert zostanie nagrany i wyemitowany w późniejszym terminie - podkreśla Beczała. Poniżej wideo z prób przed występem.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.