Wiadomości

  • 18 marca 2021
  • 20 marca 2021
  • wyświetleń: 28282

Wkrótce sieć McDonald's powróci do Czechowic-Dziedzic

Po kilku latach przerwy sieć McDonalds powraca do Czechowic-Dziedzic. Kilka dni temu ruszyła budowa restauracji amerykańskiej sieci przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 oraz ulicy Mazańcowickiej.

Wkrótce sieć McDonalds powróci do Czechowic-Dziedzic
Wkrótce sieć McDonalds powróci do Czechowic-Dziedzic · fot. czecho.pl


Przez kilkanaście lat restauracja sieci McDonald's istniała przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 oraz ulicy Węglowej, gdzie obecnie mieści się stacja benzynowa Amic oraz Subway. Cieszyła się ona dużą popularnością wśród mieszkańców północnej części Czechowic-Dziedzic oraz osób, które przejeżdżały przez nasze miasto popularną "dwupasmówką". Restauracja została zlikwidowana w 2015 roku, o czym pisaliśmy tutaj.

Czechowicki McDonald's przy ulicy Węglowej - zdj. arch.
Czechowicki McDonald's przy ulicy Węglowej - zdj. arch. · fot. czecho.pl


Teraz McDonald's powraca do Czechowic-Dziedzic - obiekt amerykańskiej marki powstaje przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 oraz ulicy Mazańcowickiej. Prace na budowie ruszyły na początku marca. Inwestorem jest spółka McDonald's Polska.Będzie to kolejna restauracja typu fast-food w Czechowicach-Dziedzicach, którą otworzą w naszym mieście amerykańskie marki - po Burger Kingu oraz KFC.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.