czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 marca 2021
  • dzisiaj, 13:28
  • wyświetleń: 22339

Dziś mieszkaniec Zabrzega wystąpi w finale Ninja Warrior Polska!

Czy Midoriyama zostanie w końcu zdobyta? Odpowiedź już dziś w finale programu "Ninja Warrior Polska" o godzinie 20.05 w Polsacie! Wśród osób, które zmierzą się z torem przeszkód, będzie Mariusz Bulandra z Zabrzega.

Mariusz Bulandra z Zabrzega zmierzy się z torem Ninja Warrior Polska
Dziś mieszkaniec Zabrzega wystąpi w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Maciej Pióro


32-letni Mariusz Bulandra z miejscowości Zabrzeg jest pracownikiem fizycznym. 23 marca oglądaliśmy jego zmagania w programie "Ninja Warrior Polska". Mariusz najszybciej pokonał tor eliminacyjny (1:26:03) i awansował do półfinału. W nim również okazał się najlepszy - ukończył tor z czasem 1:00:44 i zakwalifikował się do finału programu!

W domu Mariusz ma zrobioną własną siłownię, na której pracuje nad swoją muskulaturą. Od kiedy pamięta, interesowała go akrobatyka. - W wolnych chwilach staram się utrzymywać odpowiednia formę - wyjaśnia. - Systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, udaję się do parku trampolin, co jest moim głównym zainteresowaniem.

Zawodnicy startujący w "Ninja Warrior Poska" są silni, zdeterminowani i diabelnie wytrzymali, a siła mięśni dorównuje sile umysłu. Udział w programie to dla nich doskonały egzamin ze sprawności. Walczą nie tylko o tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior, ale także o 150 tys. złotych.

Mariusz Bulandra z Zabrzega zmierzy się z torem Ninja Warrior Polska
Mariusz Bulandra z Zabrzega zmierzył się z torem Ninja Warrior Polska · fot. Maciej Pióro


Mariusz Bulandra tor eliminacyjny ukończył w czasie 01:26:03 i był to najlepszy czas podczas eliminacji! Na torze półfinałowym mieszkaniec Zabrzega również okazał się najszybszy! Ukończył tor półfinałowy z czasem 1:00:44 i awansował do finału! Trzymamy kciuki! Wielkie stracie już we wtorek!

BM, ar, mp / czecho.pl, źródło: materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.