Wiadomości

  • 19 marca 2021
  • wyświetleń: 2246

Komunikacja Beskidzka zawiesza wybrane kursy szkolne

Od 22 marca, w związku z sytuacją epidemiczną, Komunikacja Beskidzka zawiesza do odwołania kursowanie autobusów oznaczonych w rozkładzie jazdy literą S (szkolne) na wybranych liniach komunikacyjnych.

pks, solaris
Komunikacja Beskidzka zawiesza wybrane kursy szkolne · fot. Komunikacja Beskidzka


W związku z ograniczeniami pracy szkół, od poniedziałku, 22 marca do odwołania zostają zawieszone kursy szkolne oznaczone literą S na liniach komunikacyjnych nr 147 (Bukowiec - Porąbka Kozubnik), 150 (Kaniów Krzyż - Kaniówek, Stara Wieś), 151 (Pisarzowice Czernichów - Pisarzowice Szkoła), 152 (Buczkowice Żylica - Szczyrk Salmpol), 154 (Bystra Szkoła - Wilkowice Granica - Meszna) oraz 155 (Pisarzowice Harszówki - Hecznarowice - Wialmowice - Zasole Bielańskie).

Jak informuje regionalny przewoźnik, pozostałe kursy realizowane z dworców autobusowych w Bielsku-Białej oraz Kętach będą realizowane według dotychczasowego rozkładu jazdy, włącznie z kursami oznaczonymi literą S. Dotyczy to również linii nr 108 Wilamowice - Hecznarowice - Kęty.

mp / czecho.pl

źródło: Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj