czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2021
  • wyświetleń: 3549

Ważne zwycięstwo w Tychach. GKS II Tychy - MRKS Czechowice 1:2

Dokładnie od 9 września ubiegłego roku na ligowe zwycięstwo przyszło czekać piłkarzom MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Podopieczni Jarosława Kupisa niechlubną serię przerwali wreszcie w wyjazdowym starciu z rezerwami pierwszoligowego GKS-u Tychy, które rozegrane zostało w niedzielne - wczesne popołudnie na sztucznej nawierzchni boiska przy Stadionie Miejskim.

Reklama

GKS II Tychy - MRKS Czechowice 1:2
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Lepiej w spotkanie weszli czechowiczanie, bowiem w 18. minucie w światło bramki piłkę z rzutu wolnego zacentrował Łukasz Szędzielarz, a po drodze lekko musnął ją jeszcze Karol Lewandowski i zdezorientowany golkiper miejscowych nie zdążył zareagować.

GKS II zdołał odpowiedzieć na pięć minut przed przerwą, kiedy to sprzed linii pola karnego celnym uderzeniem popisał się Krzysztof Machowski, a futbolówka - zanim trafiła do siatki - odbiła się jeszcze od słupka.

Po zmianie stron inicjatywa należała co prawda do tyszan, ale to MRKS okazał skuteczniejszy i w 83. minucie po asyście Mateusza Wrany z lewej strony "szesnastki", bez zastanowienia z dwunastego metra precyzyjnie przymierzył Kamil Jonkisz, zapewniając swojej drużynie niezwykle istotny komplet punktów za wygraną 2:1 (1:1).

BM / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.