czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 7213

[WIDEO] Konrad z Czechowic mieszka w Norwegii i tworzy rap

Konrad Złociak pochodzi z Czechowic-Dziedzic. Aktualnie mieszka w Norwegii. Zajmuje się muzyką - rapuje pod pseudonimem KaDeZet. Ostatnio nagrał kawałek z Ajmanem. Porozmawialiśmy o jego twórczości, planach artystycznych i zawodowych oraz o życiu za granicą.

ReklamaJak podkreśla Konrad, utwór "Blink", który zrealizował z Ajmanem, powstał spontanicznie:

- Napisałem do niego przez social media, pogadaliśmy i podesłałem mu moją zwrotkę. Poczuł ją i dograł się - mówi.

W Norwegii poznał kilka osób, które siedzą w branży, ale współpracuje głównie ze swoim przyjacielem Adrianem (BoraQ). Znalazł się w Skandynawii dzięki swojej dziewczynie, która przyleciała do mamy i postanowiła, że skończy tam szkołę.

- Mi nie udało się skończyć szkoły, ponieważ sąd ukarał mnie grzywną i pracami społecznymi, które odpracowałem - wspomina Konrad. - Początek był bardzo ciężki, brak znajomych, brak pracy, często miałem doła. Po czasie wszystko sobie poukładałem, poznałem ludzi i zacząłem tutaj żyć swoim życiem - mówi.

- To, że mieszkam w Norwegii oraz to, jak się tutaj żyje, nie jest dla mnie mega inspirujące. Ciężko mi określić co mnie inspiruje, ale chyba głównie to, że dzięki muzyce mogę być nieśmiertelny, kiedy umrę, moje utwory będą żyły dalej - przyznaje.

kadezet, Konrad Złociak
Konrad Złociak, czyli KaDeZet · fot. kadr z klipu do utworu Vanillahajs


- Moje teksty są o mnie, o moim życiu codziennym, o tym, co mnie intryguje, o emocjach i przeżyciach, które żyją we mnie. Często pisze natchniony, po prostu nagle czuję impuls, że muszę coś przelać na papier i to robię. Rap towarzyszy mi od początku, daje mi szczęście, poczucie spełnienia, po prostu kocham to. Rymuję od trzynastego roku życia, piszę od szesnastego. Swoją pierwszą kompletną zwrotkę napisałem, gdy miałem 17 lat do kawałka "Klasyk". Tworzę głównie rap/trap lecz chciałbym w przyszłości spróbować swoich sił i nagrać coś zupełnie w innym stylu muzycznym - mówi.

- Planuję zbudować własna markę 9Caro - stworzyć własne studio, własne ubrania, własną ekipę filmową. Wszystko chcę zbudować od zera i wierzę, że się uda. Wierzę, że to moje przeznaczenie, czuję, że robię swoje, kiedy powstaje nowy utwór. Kocham to, co robię i nigdy nie odpuszczę.

- Mam w planach nagranie rockowego utworu z zespołem z naszego miasta. Fotografia również jest częścią moich zainteresowań. Pojawiła się, kiedy kupiłem telefon, który miał lepszy aparat. Mam na swoim koncie nagrywanie ujęć do numeru mojego kolegi, którego poznałem tutaj - w Norwegii. Pracowaliśmy razem - wspomina.

Link do utworu, do którego Konrad był również realizatorem wokali, znajdziecie tutaj:Zapraszamy do śledzenia twórczości Konrada na facebookowym fanpage'u:
https://www.facebook.com/Kadezet-105934951023184/

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.