Wiadomości

  • 22 marca 2021
  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 6983

Koronawirus w Urzędzie Skarbowym. Zawieszona obsługa bezpośrednia

Ze względu na przypadki zakażeń koronawirusem wśród pracowników, obsługa bezpośrednia podatników w Urzędzie Skarbowym w Czechowicach-Dziedzicach zostaje zawieszona do 9 kwietnia. Ponadto odwołana została możliwość e-Rezerwacji wizyt w tym okresie. Aktualnie zakażonych koronawirusem SARS-Cov-2 jest pięciu pracowników US, a kolejne osoby oczekują na pobranie wymazu.

Urząd Skarbowy, skarbówka, us
Koronawirus w Urzędzie Skarbowym. Zawieszona obsługa bezpośrednia · fot. Izba Administracji Skarbowej w Katowicach


W siedzibie urzędu w godzinach 8.00 - 14.30 czynny będzie punkt przyjmowania i wydawania dokumentów, jednakże bez możliwości konsultacji. Dokumenty można również złożyć poprzez wrzucenie do skrzynki znajdującej się przy wejściu do urzędu.

- Większość dokumentów podatkowych można szybko, bezpiecznie i wygodnie złożyć elektronicznie przez stronę http://www.podatki.gov.pl, http://www.biznes.gov.pl lub za pośrednictwem ePUAP. Najprostszym sposobem złożenia zeznania podatkowego jest skorzystanie z usługi Twój e-PIT. Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie przez e-Urząd Skarbowy, na stronie http://www.podatki.gov.pl - informuje Michał Kasprzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach, znajdujący się przy ulicy Nad Białką 1a, obsługuje podatników z terenów gmin Czechowice-Dziedzice oraz Bestwina.

mp / czecho.pl

źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj