czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 marca 2021
  • 16 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4007

Za oddanie koca lub części garderoby możesz otrzymać sadzonkę

Za nami:

Kolejną akcję dla bezdomnych przygotowali młodzi czechowiczanie z grupy "Dostawcy Pomocy". Zorganizowali oni wiosenną zbiórkę koców oraz odzieży, która często leży gdzieś zapomniana w szafie. W zamian za przekazane przedmioty każdy z nas może otrzymać sadzonkę. Stąd nazwa nowej akcji - "Sadzimy Dobro". Rejestracja trwa do piątku, 16 kwietnia!

Dostawcy Pomocy ruszają z kolejną akcją pomocy bezdomnym
Za oddanie koca lub części garderoby możesz otrzymać sadzonkę · fot. Dostawcy Pomocy


- Zaczynamy nową akcję - liczymy na waszą hojność oraz pamięć przy wiosennych porządkach. Organizujemy wiosenną zbiórkę koców oraz odzieży, która często leży gdzieś zapomniana w szafie - mówią "Dostawcy Pomocy".

Akcja jest organizowana pod hasłem "Posadź Dobro". Skąd takie hasło? - Ponieważ każdy koc lub część garderoby zostanie wynagrodzona sadzonka lub cebulką kwiatów - dodają młodzi czechowiczanie.

Za oddanie koca lub części garderoby możesz otrzymać sadzonkę
Za oddanie koca lub części garderoby możesz otrzymać sadzonkę · fot. Dostawcy Pomocy


- Co? Gdzie? Kiedy? Jak? Tego możecie dowiedzieć dzwoniąc do nas bezpośrednio na numer telefonu 698 263 883. Więcej szczegółów dotyczących tej akcji już wkrótce na naszej stronie na Facebooku. W związku z pandemią korona wirusa cała zbiorka jest zrobiona w całkowicie innej formie niż wcześniej planowaliśmy dlatego też bardzo prosimy każdego darczyńcę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną na powyższy numer telefonu - podsumowują "Dostawcy Pomocy".

mp / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.