Wiadomości

  • 23 marca 2021
  • wyświetleń: 4015

Nie żyje Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski

W wieku 61 lat zmarł Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski. O śmierci samorządowca poinformowała m.in. gmina Kozy, z której pochodził. Wicestarosta chorował na COVID-19.

Nie żyje Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski
Nie żyje Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski · fot. Gmina Kozy


Grzegorz Szetyński pochodził z Kóz. Samorządowiec z zawodu był ogrodnikiem. Miejscowość Kozy reprezentował w radzie powiatu, w której zasiadał od 2006 roku. Szetyński był również członkiem zarządu powiatu, a następnie jego wicestarostą.

Wicestarostę bielskiego wspominają między innymi politycy z regionu. - Informację o jego przegranej walce z koronawirusem i śmierci przyjąłem wczorajszego wieczoru z dużym smutkiem i głębokim żalem.
Żegnamy dobrego, życzliwego człowieka, społecznika i samorządowca, oddanego sprawom Powiatu oraz całej lokalnej społeczności Ziemi Bielskiej. Odszedł od nas przyjaciel Gminy Czechowice-Dziedzice i jej mieszkańców
- napisał na swoim profilu na Facebooku Marian Błachut, burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Loading...


- Z ogromnym smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Grzegorza Szetyńskiego. Odszedł wspaniały człowiek - kochający ojciec, społecznik, samorządowiec - napisał z kolei poseł Przemysław Drabek.

Loading...

mp / czecho.pl

źródło: Gmina Kozy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.