czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 marca 2021
  • 26 marca 2021
  • wyświetleń: 2187

[WIDEO] Leo poszukuje nowego domu. Jego historię pokazało DDTVN

Leo, dla przyjaciół Leoś, to pies z Ligoty, który przez niedawny pożar stracił swoją panią (o tragedii pisaliśmy tutaj). Obecnie fundacja "Psia Ekipa" z Bielska-Białej szuka dla niego nowego domu. Sprawą zainteresowała się m.in. redakcja programu Dzień Dobry TVN, która dzisiaj odwiedziła Ligotę.

Loading...


- Żywioł odebrał Leo wszystko, co kochał... Zostawił ogromną pustkę i strach o jutro. Biegał zrozpaczony między ludźmi. Podbiegał z płaczem do strażaków, zaglądając im w oczy z błaganiem "RATUJCIE MOJĄ PANIĄ". Podbiegał do płomieni blisko... za blisko... jego rozpacz rozrywała serca tym, którzy starali się ugasić pożar. W końcu ktoś odciągnął oszalałego z rozpaczy psa, bo strażacy bali się że psiak wbiegnie prosto w ogień, żeby ratować tą, którą kochał ponad życie... Tą której uratować już się nie dało - informuje fundacja Psia Ekipa.

Leo ma 10 lat i cudowny, wesoły charakter. Człowieka jest tak bardzo spragniony, że może rywalizować o względy z innym psiakiem. Lubi spacery i przejażdżki samochodowe. Idealnie chodzi na smyczy i uważnie słucha gdy, się do niego mówi. Rusza wtedy zabawnie uszami i mruży oczy jakby wszystko rozumiał i zgadzał się z mówiącym.

- Tylko smutek z jego oczu nie znika. Bo Pani to było jego życie. To ona go uratowała, gdy trafił do schroniska po śmierci swoich właścicieli. Ona dała mu dom i miłość... A teraz nie ma domu, nie ma miłości i nie ma Pani. Ogień zabrał wszystko, pozostawiając zgliszcza i popiół smutku, samotności i strachu o to, co przyniesie jutro - podkreśla fundacja. Obecnie organizacja poszukuje nowego domu dla psa. Informacje kontaktowe znajdują się poście, który publikujemy poniżej.

W czwartek Ligotę odwiedziła ekipa programu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o Leo oraz pomóc szukać mu nowego domu. Materiał wideo można obejrzeć tutaj.

Loading...

mp / czecho.pl, źródło: Dzień dobry TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.