Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2021
  • wyświetleń: 4717

Śląski Związek Piłki Nożnej: IV liga gra bez zmian!

Sytuacja związana z rozgrywaniem meczów IV ligi w czasie ogólnopolskiego lockdownu zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze w czwartek informowano o zawieszeniu rozgrywek do 9 kwietnia. Dzisiaj Śląski Związek Piłki Nożnej poinformował o tym, że mecze najbliższej kolejki będą rozgrywane bez zmian.

Stadion mosir legionów
Stadion MOSiR przy ulicy Legionów · fot. mp / czecho.pl


Wczoraj Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że obiekty sportowe od 27 marca do 9 kwietnia będą dostępne tylko dla sportu zawodowego. W piątek Śląski Związek Piłki Nożnej poinformował, że najbliższe mecze IV ligi, które rozegrane zostaną w sobotę, 27 marca, odbędą się zgodnie z planem.

- Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN informuje, że kluby IV ligi po spełnieniu wymagań określonych w Rozporządzaniu Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 roku najbliższą kolejkę rozegrają zgodnie z planem - informuje Śląski Związek Piłki Nożnej.

Jutro MRKS Czechowice-Dziedzice zmierzy się na stadionie MOSiR z LKS Jedność Przyszowice.

Loading...


Tydzień temu ogłoszono zawieszenie rozgrywek na szczeblach od klasy okręgowej do klasy C. To na tych poziomach grają drużyny z gminy Czechowice-Dziedzice: Rotuz Bronów, LKS Ligota i Sokół Zabrzeg.

Loading...

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj