Wiadomości

  • 29 marca 2021
  • 3 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3877

W Wielkanoc ograniczenia w kursowaniu autobusów PKM i MZK

Za nami:

W Wielkanoc, która w tym roku przypada 4 i 5 kwietnia, autobusy PKM Czechowice-Dziedzice będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta, w poszczególnych godzinach. Szczegóły publikujemy poniżej. Ograniczenia wprowadza również MZK Bielsko-Biała.

pkm, solaris, autobus,
W Wielkanoc "tradycyjne" ograniczenia w kursowaniu autobusów · fot. Adrian Migdał


W okresie przedświątecznym i po świętach autobusy PKM Czechowice-Dziedzice będą kursować według rozkłady jazdy obowiązującego w dni wolne od nauki szkolnej (ferie, wakacje). W sobotę, 3 kwietnia pojazdy czechowickiego przewoźnika będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy. Linia nr 8 będzie również kursować zgodnie z rozkładem jazdy.

W Wielkanoc "tradycyjne" ograniczenia w kursowaniu autobusów
W Wielkanoc "tradycyjne" ograniczenia w kursowaniu autobusów · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Ograniczenia będą dotyczyć również autobusów MZK Bielsko-Biała, w tym popularnej linii nr 50 z pętli przy KWK Silesia do bielskiego osiedla Karpackiego. W Wielką Sobotę pojazdy MZK będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godzinie 18.00. W Niedzielę Wielkanocną oraz Poniedziałek Wielkanocny autobusy MZK będą kursować zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy począwszy od godziny 9.45 (ostatnie autobusy również odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godzinie 18.00).

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.