Wiadomości

  • 1 kwietnia 2021
  • 6 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 19689

Przy ulicy Drzymały powstaje market budowlany PSB Mrówka

Na początku roku przy ulicy Drzymały rozpoczęła się budowa marketu budowlanego PSB Mrówka. Inwestorem jest firma Cyroń, która w naszym mieście posiada skład budowlany.

Przy ulicy Drzymały powstaje market budowlany PSB Mrówka
Przy ulicy Drzymały powstaje market budowlany PSB Mrówka · fot. Firma Cyroń


PSB Mrówka to sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród". Pierwsze z nich powstały w 2002 roku, a obecnie w całym kraju jest ich 327. Celem działania sklepów PSB Mrówka jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora "dom i ogród" w Polsce.

Otwarcie czechowickiego marketu budowlanego PSB Mrówka jest planowane na listopad 2021 roku. Całkowita powierzchnia obiektu wynosić będzie 4 000 m2, powierzchnia handlowa: 1 800 m2, a powierzchnia działu ogród: 800 m2.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.