Wiadomości

  • 1 kwietnia 2021
  • 5 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 6900

W centrum Budimex przeprowadzi prace nocne, generujące duży hałas

Za nami:

Firma Budimex, główny wykonawca przebudowy węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice, przeprowadzi prace nocne, generujące hałas, na ulicy Hutniczej w centrum Czechowic-Dziedzic. Ma to związek z rozbiórką starego tunelu oraz budową nowego przejścia podziemnego.

Tunel, hutnicza, zakaz
W centrum Budimex przeprowadzi prace nocne, generujące duży hałas · fot. mp / czecho.pl


- Informujemy, iż od przyszłego tygodnia tj. od nocy z poniedziałku na wtorek - 5/6 kwietnia do nocy z soboty na niedzielę - 10/11 kwietnia firma Budimex zmuszona jest przystąpić do realizacji robót budowalnych związanych z pogrążaniem grodzic stalowych w lokalizacji zamkniętego przejścia pod torami na ulicy Hutniczej, w godzinach między 0.00 a 4.00, które wiążą się z dużą emisją hałasu - poinformowała portal czecho.pl firma Budimex, główny wykonawca przebudowy węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice.

- Wykonawca zdaje sobie sprawę, iż realizacja danego zakresu prac będzie uciążliwa dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic, dlatego prosi o wyrozumiałość i cierpliwość, jednocześnie obiecując, że postara się ograniczyć do minimum dane niedogodności - dodaje spółka.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.