Wiadomości

  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3984

Budki z pierogami nie będzie. Był to żart na Prima Aprilis

Tradycyjnie 1 kwietnia na portalu czecho.pl pozwoliliśmy sobie na małe żarty. Jednak tylko jeden artykuł można było traktować z przymrużeniem oka.

"Pomnik braterstwa broni" w Czechowicach-Dziedzicach - 22.03.2021
Budki z pierogami nie będzie. Był to żart na Prima Aprilis · fot. czecho.pl


Żartem była wiadomość o powstaniu budki z pierogami ruskimi na miejscu "pomnika braterstwa broni", tuż przy Rondzie Solidarności. Pozostałe pomysły, czyli stworzenie terenu zielonego oraz parkingu są nadal brane pod uwagę przez Urząd Miejski.

Wielu z Was stwierdzało w komentarzach na naszym portalu i naszym profilu na Facebooku, że żartami były również wiadomości o powstaniu marketu budowlanego PSB Mrówka oraz o Narodowym Spisie Powszechnym. Śpieszymy z wyjaśnieniami - sklep buduje firma Cyroń przy ulicy Drzymały, o czym mówią m.in. banery na płocie działki, na której prowadzona jest inwestycja. Spis powszechny trwa do 30 czerwca, o czym informowaliśmy już przez kilkoma tygodniami.

Mamy nadzieję, że nasze artykuły wywołały uśmiech na Waszych twarzach i umiliły Wam ten dzień.Zapraszamy również do przypomnienia sobie żartów na Prima Aprilis z poprzednich lat.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.