czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4274

Kameralne wczasy na 8 osobowym jachcie z Oceanis.pl

Artykuł sponsorowany:

Spędź niezapomniane chwile wśród wysp greckich. Szczegółowy opis proponowanych rejsów możesz znaleźć na naszej stronie internetowej www.oceanis.pl, a rezerwacji możesz dokonać w naszym biurze w Pszczynie przy ul. Bielskiej 41 (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym).

Oceanis.pl - Kameralne wczasy na 8 osobowym jachcie


Świetna alternatywa dla wakacji w hoteluW obecnym szczególnym roku polecamy rejs, jako ciekawą i bezpieczną alternatywę dla hotelowych wczasów! Tygodniowy 8 osobowy rejs z polskim skipperem to koszt od 1600 zł / osobę zależnie od wybranego terminu. Warto, więc spróbować rejsu, jako ciekawej i bezpiecznej alternatywy dla hotelowych wczasów!

Bezpieczne wakacje w Grecji wśród dzikiej przyrodyWybieramy trasy z dala od dużych kotwicowisk i gwarnych portów. Odkrywamy dzikie plaże, codziennie nocujemy w innej zatoce. Do miasta na zakupy pływamy pontonem.

Po lunchu na pokładzie, pływaniu i leniuchowaniu zbieramy chętnych na wieczorny trekking. Zdobywamy plaże i uzbrojeni w aparaty fotograficzne wyruszamy drogą lub pasterską ścieżką na poszukiwanie niecodziennego tematu do zdjęć pośród oliwnych i piniowych gajów w promieniach zachodzącego słońca.
Docieramy do kameralnych żeglarskich tawern gdzie bez tłoku odkrywamy smaki greckiej kuchni

Oceanis.pl - Kameralne wczasy na 8 osobowym jachcie


Wczasy na jachcie - Grecja i Wyspy JońskieAkwen otoczony dużymi zewnętrznymi wyspami Lefkada, Kefalonia i Zakyntos chroniącymi nas od zachodnich wiatrów zapewnia bezpieczna żeglugę i jest idealnym miejscem na rodzinna wyprawę.

Zatoki z krystaliczną wodą, plaże pełne kolorowych kamyków, ruiny średniowiecznych zamków będą stanowiły tło naszego rejsu.

Bez planu, bez stresuNasza oferta wynajmu i czarteru jachtu w Grecji jest skierowana głównie do osób, które nie chcą korzystać z popularnych i powtarzalnych atrakcji, jakie są proponowane wszystkim turystom i wolą samodzielnie zaplanować swoją przygodę. Trasa każdego rejsu jest indywidualnie ustalana wraz z uczestnikami podróży.

Oceanis.pl - Kameralne wczasy na 8 osobowym jachcie


Posiadamy 12 letnie doświadczenie w organizacji rejsówO dobrą atmosferę rejsu oraz komfort wszystkich jego uczestników dbają nasi doświadczeni kapitanowie i to właśnie dzięki ich pracy wakacje pośród greckich wysp mogą spędzić nawet osoby, które nie posiadają żadnej praktyki żeglarskiej. Warto pamiętać, iż wynajem jachtu to doskonały pomysł na wczasy nie tylko dla paczki znajomych, ale także dla całej rodziny.

DojazdW roku 2021 jachty stacjonują w Marinie Preweza obok Lefkady. Korzystne połączenia lotnicze z polski do Prewezy, na Korfu oraz do Aten pozwalaj na łatwy dojazd do naszego Greckiego portu. Alternatywnie dojazd samochodem ok 1700 km od granicy polskiej. Pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce.

Biuro rezerwacji w PolsceZapraszamy na naszą www.oceanis.pl gdzie zamieszczamy szczegółowy opis
proponowanych rejsów.

  • Biuro rezerwacji: Pszczyna ul. Bielska 41 (spotkania po umówieniu telefonicznym)
  • Tel. 601 47 70 86
  • www.oceanis.pl