Wiadomości

  • 8 kwietnia 2021
  • 11 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 11103

Porzucone Seicento nad Wisłą. Czy da się je usunąć?

Prawy brzeg Wisły, kilkadziesiąt metrów poniżej ujścia Iłownicy - Taka "niespodzianka", którą można podziwiać z wygodnego fotela na wale - komentuje mieszkaniec.

Porzucone Seicento nad Wisłą - 03.04.2021 · fot. Bartess / Czechowiczanie dla Przyrody Facebook


- Spotkałem spacerowicza z psem, który powiedział samochód stoi tam od listopada. Numer rejestracyjny spisał z szyby, zanim koś ją rozbił. Czy ktoś ma pomysł kogo i jak "namówić" do sprzątnięcia tej bomby? - napisał jeden z mieszkańców na facebookowej grupie "Czechowiczanie dla przyrody", załączając zdjęcia.

O możliwość usunięcia pojazdu zapytaliśmy straż miejską.

- Czechowicka straż miejska nie otrzymała dotychczas informacji dotyczącej porzuconego wraku pojazdu marki Fiat Seicento w rejonie rzeki Wisły. Funkcjonariusze przeprowadzą czynności mające na celu ustalenie właściciela wraku pojazdu oraz w dalszej konsekwencji jego usunięcie - poinformował Leszek Czopek, Kierownik Referatu Prewencyjnego Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.