czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2021
  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1878

Akcja poboru krwi na Placu Jana Pawła II już jutro!

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się na Placu Jana Pawła II w czwartek, 8 kwietnia, w godzinach od 9.00 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Pierwsza listopadowa akcja krwiodawstwa za nami
Listopadowa akcja krwiodawstwa · fot. Śląski Oddział Okręgowy PCK


W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 konieczne jest używanie maseczek ochronnych i rękawiczek. Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabatów dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

ar / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.