czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 602

Bet on games - czym jest nowa usługa od bukmachera Fortuna?

Materiał partnera:

Można przewidzieć, że główni konkurenci największej firmy bukmacherskiej w Polsce zwykle idą w jej ślady. Rynek gier karcianych poza monopolem państwowym jest rzeczywiście bardzo duży, dlatego dzisiaj pokażemy Ci, dlaczego Fortuna zdecydowała się na zaoferowanie nowego produktu, jakim jest Bet on Games!

Bet on games - czym jest nowa usługa od bukmachera Fortuna?


Jak wygląda oferta od Fortuny?Każdy zarejestrowany gracz Fortuna może grać u ,,Bet on Games"w baccarata. Naturalnie nie jest to obecnie jedyna możliwość obstawianie zakładów w grze. Z drugiej strony jeśli ktoś lubi bakarata, Bet On Games oferuje do pięciu iteracji tej gry. Oprócz tego, możesz też zagrać w pokera. Aby uzyskać dostęp do zakładów w grze, musisz zalogować się na swoje konto i przejść do sekcji bet on games. Wejście pozwala na wybór dowolnego typu gry i rozpoczęcie obstawiania. Oczywiście obstawianie tych gier jest w 100% legalne.

Bakarat od FortunaNaturalnie nie jest to gra o bardziej skomplikowanych zasadach. Wiedz tylko, że w grze jest dwóch graczy (gracz i krupier) - każdy dostanie dwie karty na początku, a celem jest zdobycie 9 punktów lub najbliższy im wynik. Karty o wartościach od 2 do 9 dają punkty odpowiadające ich numerom, 10 daje 0 punktów, wszystkie szachy (króle, damy itp.) Mają 0 punktów i można zdobyć jednego asa. Kiedy już zrozumiemy zasady gry, możemy zacząć obstawiać i nauczyć się w praktyce różnych strategii gry. Oczywiście bukmacher Fortuna ma również kilka interesujących bonusów na start, ale pamiętaj, że bonusy są ograniczone w czasie i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie.

Dlaczego gracz porównują Bet on Games z Betgames STS?Jest to bardzo proste, ponieważ STS było pierwsze, oraz jako jedyne na rynku w swoim czasie zaproponowało swoim graczom zakłady związane z symulowanymi grami karcianymi. Nie trzeba dodawać, że skoro bukmacher STS może legalnie wypuścić takie produkty na polski rynek, nie jest zaskakujące, że Fortuna postąpiła tak samo. Nie można zaprzeczyć, że zasady gry są bardzo podobne do Betgames. Jednak każda usługa ma swoje zalety i wady i nie każdy zdecyduje się na regularne korzystanie z tych dwóch usług.

Nie trzeba dodawać, że uważamy, że Fortuna poczyniła pewne starania, aby stworzyć tę ofertę, ale mogłaby sprawdzić się lepiej - w końcu lepiej jest wprowadzić co najmniej trzy gry karciane na raz, niż zapewnić jedną grę karcianą na całą kartę w zakładach. Oczywiście nie oznacza to, że oferta jest zła, bo np. Jeśli jesteś już zarejestrowany w Fortunie i nie chcesz rejestrować się w STS, możesz zacząć obstawiać symulowaną grę karcianą u tego bukmachera, u którego jesteś już zarejestrowany.

Jak zacząć grać w Bet on Games, jeśli nie masz jeszcze konta?Otóż wystarczy że masz założone konto na efortuna.pl. Z kart mogą korzystać tylko pełnoletni użytkownicy. Warto też wspomnieć, że dla nowych klientów nadal obowiązuje promocja 2220 zł, co pozwala na zdobycie 20 zł na darmowe zakłady, 200 zł na zakłady bez ryzyka i 2000 zł na depozyt. Każdy z tych bonusów można wykorzystać na zakłady sportowe, ale być może już niedługo w promocjach bukmacherskich pojawią się specjalne bonusy na karty!

Po dołączeniu do grona klientów Fortuny możesz ściągnąć też aplikacje mobilne na iOS i Android. Po prostu przejdź do odpowiedniej sekcji "Bet on games", a lobby gier karcianych zostanie przed tobą otwarte. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie więcej gier, ale obecnie dostępny jest tylko Baccarat, poker i blackjack więc nie ma problemu ze znalezieniem interesujących gier karcianych. Jeśli po wejściu do pokoju gier trwa gra karciana, poczekaj na koniec rozdania, aby wziąć udział w grze, abyś później mógł obstawiać.

Program lojalnościowy od FortunaJako jedna z nielicznych firm w Polsce Fortuna umożliwia swoim użytkownikom udział w programach lojalnościowych. W rzeczywistości Futuna jest pionierem w kontekście tej akcji. Rejestracja u niej spowoduje automatyczne zapisanie użytkownika w planie członkostwa. Po dołączeniu każdy zakład zwiększy punkty FKP. Za każde wydane 2 złote otrzymujesz 1 punkt.

Punkty zgromadzone na Twoim koncie można wykorzystać na bonusy w katalogu, darmowe zakłady lub bonusy kursowe. Co ważne, uczestnictwo w programie lojalnościowym będzie również co miesiąc nagradzać darmowym zakładem (nagroda dotyczy wydarzenia). Same punkty nigdy nie tracą ważności - możesz je zebrać i wykorzystać w dowolnym momencie. Co ciekawe, punkty możesz również i wykorzystać na ,,Bet on Games!". Naturalnie to twoja sprawa, co z nimi zrobisz, ale zawsze istnieje taka możliwość.

Czy warto obstawiać ,,Bet on Games" u Fortuna?Tak naprawdę to zależy tylko i wyłącznie od ciebie, z racji tego, że w razie gdyby nie spodobała ci się ta oferta, zawsze możesz skorzystać z Betgames STS. Naturalnie wybór jest mocno niezobowiązujący, z racji tego, że rejestracja u obu bukmacherów jest darmowa - a na dodatek możesz otrzymać naprawdę ciekawe promocje oraz bonusy na start!