czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2021
  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5946

Przejazd kolejowy na ul. Witosa w Kaniowie zamknięty do 23 kwietnia

Za nami:

Wykonawca modernizacji linii kolejowej na odcinku od Czechowic-Dziedzic do Trzebini, firma PORR S.A., poinformowała, że przejazd kolejowy w ciągu ulicy Witosa w Kaniowie pozostanie zamknięty do najbliższego piątku, 23 kwietnia.

Tym samym z Kaniowa do Bestwiny i odwrotnie będzie można pojechać tylko objazdami: przez Czechowice-Dziedzice lub ulicą św. Floriana (Kaniów - Bestwinka).

Kaniów Witosa objazd


Komunikacja Beskidzka informuje, że w związku z zamknięciem przejazdu od 12 do 23 kwietnia komunikacja na linii Czechowice - Dziedzice - Janowice oraz Bielsko-Bielsko przez Dankowice, Kaniów realizowana będzie wyznaczoną trasą objazdu przez Bestwinkę ul. Dworkową, Sportową oraz Dankowicką.
W związku z tym wyłączony z komunikacji pozostaje przystanek Kaniów P.K.. Pasażerów korzystających z przystanku Bestwinka Skrzyżowanie w stronę Kaniowa przewoźnik prosi o oczekiwanie na skrzyżowaniu ul. Witosa i Dworkowej. Za opóźnienia w kursowaniu autobusów oraz wynikające z tego tytułu utrudnienia przeprasza.

komunikacja beskidzka, objazd

ar, mp / czecho.pl, źródło: UG Bestwina

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.