czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1242

Dni otwarte w salonie materacy Janpol - rabaty do -20%!

Artykuł sponsorowany:

Chcesz się cieszyć spokojnym i zdrowym snem, wstać rano bez zbędnego bólu? Odwiedź salon materacy Janpol mieszczący się w Goczałkowicach-Zdrój przy ulicy Lipowej 2 podczas dni otwartych i skorzystaj ze specjalnej maty, która skanując Twoje ciało podpowie jaki materac jest odpowiedni właśnie dla Ciebie!

Salon Materacy Janpol - Goczałkowice-Zdrój
Zdrowy sen, wygoda, chwila odprężającego relaksu. Któż z nas tego nie potrzebuje? Salon materacy JANPOL w Goczałkowicach to wyjątkowo szeroka oferta komfortowych materacy a także łóżek z litego drewna i tapicerowanych. Specjalnie dla naszych klientów w dniach 16-17 kwietnia 2021 r. zaprosiliśmy eksperta, który z pomocą specjalnej maty pomoże w doborze tego jedynego materaca.

Jak działa mata?Mata ułożona na materacu przeskanuje Twoje ciało i pomoże określić, jaki typ materaca będzie dla Ciebie odpowiedni. Na podstawie takich parametrów, jak płeć użytkownika, BMI, miejsca największego obciążenia, a także ulubiona pozycja spania tworzy mapę nacisku ciała na materac. Jej obraz pozwoli nam wytypować najlepszy i najzdrowszy dla Ciebie model.

W ostatnim czasie firma poszerzyła swoją bogatą ofertę o piecyki wolnostojące i wkłady kominkowe.

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE
  • 16.04.2021 r. (piątek) - 10.00 do 18.00
  • 17.04.2021 r. (sobota) - 9.00 do 14.00

W TYCH DNIACH PRZEWIDUJEMY WYJĄTKOWE RABATY: -15%, -20%

Salon materacy Janpol oraz salon kominków
Goczałkowice-Zdrój
ul. Lipowa 2 (dawniej Olek Motocykle)
tel. 691 74 66 68

Salon Materacy Janpol - Goczałkowice-Zdrój