Wiadomości

  • 12 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 11325

[FOTO] W Lidlu próbował ukraść elektronarzędzia, szuka go policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej, który w markecie wielobranżowym próbował skraść elektronarzędzia wartości blisko tysiąca złotych. Stróże prawa opublikowali wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

W Lidlu próbował ukraść elektronarzędzia, szuka go policja · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2021 roku około godziny 17.09 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Barlickiego 22 w sklepie sieci Lidl. Podejrzewany o usiłowanie kradzieży mężczyzna usiłował skraść elektronarzędzia marki Parkside wartości blisko tysiąca złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.