czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2190

Czechowicka spółdzielnia socjalna może pomóc osobom w potrzebie

Zwiększająca się liczba osób starszych, samotnych, które z powodu choroby lub innych przyczyn nie są w stanie samodzielnie funkcjonować rodzi potrzebę zapewnienia opieki takim osobom. Tym potrzebom wychodzi naprzeciw Spółdzielnia Socjalna "Czecho-Best".

Reklama

senior, emeryt, pomoc, wsparcie, wolontariat
Czechowicka spółdzielnia socjalna może pomóc osobom w potrzebie · fot. pixabay.com


Spółdzielnia Socjalna Czecho-Best oferuje usługi opiekuńcze, polegające przede wszystkim na zaspokojeniu podstawowych potrzeb życiowych podopiecznych oraz pomocy i wsparcia w codziennym życiu. Oferta skierowana jest zarówno do osób wymagających opieki, jak również do osób sprawujących opiekę nad chorymi.

- Usługi są świadczone przez doświadczone i wykwalifikowane opiekunki w miejscu zamieszkania podopiecznych i realizowane w różnym wymiarze czasowym, w zależności od potrzeb podopiecznego oraz jego rodziny. Do każdego podchodzimy indywidualnie, by dobrać taką pomoc, która odpowie oczekiwaniom i zapewni lepszy komfort życia. W ofercie Spółdzielni znajdują się dodatkowo usługi fizjoterapeutyczne, a także wypożyczalnia sprzętu medycznego - informuje czechowicki Ośrodek Pomocy Społecznej.

Czechowicka spółdzielnia socjalna może pomóc osobom w potrzebie
Czechowicka spółdzielnia socjalna może pomóc osobom w potrzebie · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


Osoby lub rodziny zainteresowane usługami Spółdzielni Socjalnej Czecho-Best zapraszamy do kontaktu w jej siedzibie w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 83 lub kontaktu telefonicznego, pod numerami 733 201 772 oraz 507 956 059. Spółdzielnia gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

mp / czecho.pl

źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.