czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2021
  • 25 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 8041

Podczas kwarantanny nagrali własną wersję "Zuzanny Żyrafy"

Co można zrobić na kwarantannie? Na to pytanie w nietypowy sposób odpowiedziało małżeństwo z Czechowic-Dziedzic. Razem ze swoja córką, 8-letnią Oliwią, postanowili nagrać "mocniejszą" wersję piosenki "Zuzanna Żyrafa".

ReklamaNagranie zostało opublikowane w serwisie YouTube w sobotę, 17 kwietnia. Co skłoniło czechowiczan do nagrania piosenki? Jak mówi pani Iwona, mama Oliwii, powodem była kwarantanna i pozytywny wynik testu na koronawirusa.

- Myślę że piosenka i nagrania mogą zainspirować do "nie zwariowania" podczas tych ciężkich czasów - dodaje z uśmiechem pani Iwona. Stroną techniczną zajął się z kolei pan Adam, tata Oliwii, który na YouTubie prowadzi kanał "www.youtube.com/c/AdamWiktor".

"Zuzanna Żyrafa" to piosenka pierwotnie wykonana przez Małgorzatę Kosik, bardziej znaną jako DJ MIKI. Utwór został stworzony w 2015 roku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.