czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2021
  • 3 maja 2021
  • wyświetleń: 5356

[ZDJĘCIA] Kiermasz okazał się "ogromnym sukcesem"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kościół NMP" podaj

W niedzielę, 2 maja pod kościołem pod wezwaniem NMP Wspomożenia Wiernych w Dziedzicach odbył się Charytatywny Kiermasz na rzecz podopiecznych czechowickiego stowarzyszenia "Pomoc Raduje". Jak napisali członkowie stowarzyszenia w mediach społecznościowych, zakończył się on "ogromnym sukcesem".

Reklama

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia "Pomoc Raduje" - 02.05.2021 · fot. Stowarzyszenie "Pomoc Raduje"


Podczas wydarzenia można było zakupić miód, ciasta oraz domowe przetwory. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przekazany, na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia "Pomoc Raduje". Wszystkie działania zostały przeprowadzone zgodnie z obostrzeniami.

- Kochani, nasz dzisiejszy kiermasz zakończył się ogromnym sukcesem. Pomimo deszczu, wiatru, zimna byliście z nami. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i byli z nami do samego końca. Dziękujemy wszystkim, którzy dodali swoją cegiełkę, dzięki której ten sukces osiągnęliśmy. To jest nasz wspólny sukces!!! - napisali członkowie stowarzyszenia "Pomoc Raduje" z Czechowic-Dziedzic w mediach społecznościowych. - Jesteśmy ogromnie wdzięczne za wsparcie pracownikom Zespołu Szkół Specjalnych nr 4, rodzicom, ale również zgłosiły się do nas osoby z zewnątrz - dodali.

Czechowickie stowarzyszenie "Pomoc Raduje" można również wspomóc poprzez wpłaty na jego konto bankowe, przekazanie darowizny finansowej lub rzeczowej czy też zostanie sponsorem stowarzyszenia. Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kościół NMP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kościół NMP" podaj