czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1675

Pijany rowerzysta był agresywny wobec strażników miejskich

W minioną niedzielę, 25 kwietnia przed godziną 15.00 strażnicy miejscy interweniowali na ulicy Księża Grobel w Ligocie wobec mężczyzny, który miał leżeć z rowerem w przydrożnym rowie - takie zgłoszenie otrzymał dyżurny SM.

Reklama

Czechowicka straż miejska wzbogaciła się o nowy samochód - 07.07.2020
Samochód czechowickiej straży miejskiej, którym jest patrolowany teren gminy Czechowice-Dziedzice · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


- Na miejscu strażnicy zauważyli siedzącego mężczyznę opartego o płot posesji, obok niego leżał rower. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Mężczyznę ujęto do radiowozu. Ustalono jego adres zamieszkania. Funkcjonariusze postanowili mężczyznę zawieść do domu pod opiekę rodziny. Podczas transportu 57-letni mężczyzna zaczął być agresywny, kopiąc fotele w pojeździe straży miejskiej oraz odgrażając się strażnikom - informuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

Krewki mężczyzna został obezwładniony. Zamiast do domu został on przewieziony na izbę wytrzeźwień do Bielska-Białej.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.