czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2021
  • 14 maja 2021
  • wyświetleń: 3303

Pozostały 3 dni na wypełnienie ankiety nt. Strategii Rozwoju Gminy

Za nami:

Do niedzieli, 16 maja mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice mogą wypełniać internetową ankietę na temat obecnego stanu i perspektyw rozwoju naszej gminy. Dobrowolna ankieta ma związek z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice do 2030 roku.

Reklama

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


- Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie jest dobrowolne. Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie nowego dokumentu strategicznego, a przekazane uwagi i sugestie będą odzwierciedleniem rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych oraz wizji rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice na najbliższe lata - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Strategia będzie jednym z kluczowych instrumentów umożliwiających pozyskiwanie środków zewnętrznych przez gminę oraz umożliwi monitorowanie poziomu jej rozwoju. Więcej o rozpoczęciu prac nad Strategią Rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice do 2030 roku portal czecho.pl pisał www.czecho.pl/wiadomosci/33413.

Ankietę dostępną docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2n2dVcg41uavjpjevSO2CVABLfB_26_hGxBRnpse_sGBOoA/viewform, mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice mogą wypełnić do niedzieli, 16 maja 2021 roku.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.