Wiadomości

  • 29 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1065

Wyposażenie sklepów, które podkręca sprzedać. Czy to możliwe?

Materiał partnera:

Wizerunek sklepu to jeden z filarów prężnie działającego biznesu. To od funkcjonalności i klimatu wnętrz zależy, czy klienci będą się dobrze czuli robiąc zakupy, lub czy w ogóle przekroczą próg pomieszczenia. Dlatego tak ważny jest właściwy projekt i dobranie odpowiedniego wyposażenia sklepu - podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, wybierając meble do lokalu usługowego.

Dobry plan to podstawaPrzed wybraniem wyposażenia sklepu należy zastanowić się nad jego planem. Układ mebli decyduje o tym, jakie produkty zostaną wyróżnione, a właściwy projekt umożliwi maksymalnie funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Warto wymienić takie rozmieszczenia jak:
  • Układ rzędowy - ustawienie wyposażenia sklepu w rzędach pozwala na zagospodarowanie narożników, ścian, a także powierzchni w centrum projektowanego lokalu. Najczęściej wykorzystywane jest w sklepach spożywczych, księgarniach oraz drogeriach z kosmetykami i chemią gospodarczą.
  • Układ pętlowy - doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach, ponieważ umożliwia wypełnienie całego wnętrza. Warto podkreślić, że ten rodzaj planu silnie kierunkuje ruch klientów wewnątrz lokalu - to właściciel decyduje o tym, jakie produkty i w jakiej kolejności zobaczy konsument. Powszechnie stosowany jest przy projektowaniu niewielkich sklepów spożywczych, kiosków, stacji benzynowych i sklepów specjalistycznych.
  • Układ o nieograniczonym przepływie ruchu - akcent zostaje położony na kreatywność, ten rodzaj planu pozwala na dużą swobodę oraz wykorzystanie takich elementów wyposażenia sklepu jak: panele ścienne, gondole, stoły ekspozycyjne czy wolnostojące regały. Klienci mogą niespiesznie oglądać wystawiony asortyment. Najczęściej wybierany do sklepów obuwniczych, odzieżowych, drogerii i lokali z produktami premium.


Wyposażenie sklepów - postaw na wycinanie laserowe w metaluKolejnym ważnym elementem aranżacji lokalu usługowego jest wybranie surowców, z jakich będzie wykonane wyposażenie sklepu. Meble powinna cechować wytrzymałość, łatwość w czyszczeniu i zachowaniu higieny, a także duża nośność - szczególnie jeżeli regały będą utrzymywać ciężkie produkty. Cechy te spełniają meble metalowe, wycinane laserowo.

Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl


Wycinanie laserowe w metalu na odpowiedniej jakości maszynie tnąco-grawerującej gwarantuje:
  • precyzyjne wyrobienie brzegów - co umożliwia otrzymanie gładkich krawędzi, które nie zniszczą towaru i nie skaleczą klientów,
  • niewielką deformację ciętego materiału - poszczególne elementy mebla będą do siebie idealnie pasować, dzięki czemu powstała konstrukcja będzie stabilna,
  • jedynie niewielkie nierówności na powierzchni rozdzielenia, eliminujące powstawanie nieestetycznych prześwitów, które mogłyby zbierać kurz.


Szukasz funkcjonalnego i efektownego wyposażenia sklepu?Wrocławskie przedsiębiorstwo Vonart z dbałością o szczegóły tworzy funkcjonalne meble do lokali usługowych. Specjaliści przy każdym projekcie uwzględniają wszystkie atrybuty skutecznej sprzedaży tak, by gotowe wyposażenie sklepów tworzyło klimatyczne, funkcjonalne wnętrze odpowiadające potrzebom danej branży. Vonart zajmuje się całościową realizacją zamówień - od stworzenia planu, po konstrukcję czy wycinanie laserowe w metalu poszczególnych elementów mebla, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu w lokalu. Wejdź na stronę marki i wyróżnij się na tle konkurencji, solidnym wyposażeniem sklepu.

Znajdziesz nas pod adresem: 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10
lub na naszej stronie: Vonart.com.pl

Źródło: Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl