Wiadomości

  • 2 maja 2021
  • 4 maja 2021
  • wyświetleń: 4116

Uczestnicy akcji "Szczytny Cel" zebrali już blisko 85 tysięcy punktów

Trwa akcja "Szczytny Cel", zorganizowana przez firmę Kontakt-Simon z okazji setnej rocznicy jej powstania. Celem projektu jest wsparcie budowy Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego "TuSieTuli". Ambasadorem "Szczytnego celu" jest Krzysztof Wielicki - wybitny polski himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum.

Uczestnicy akcji "Szczytny Cel" zebrali już blisko 85 tysięcy punktów
Uczestnicy akcji "Szczytny Cel" zebrali już blisko 85 tysięcy punktów · fot. Materiały prasowe


O co chodzi w akcji "Szczytny Cel"? Wystarczy się zarejestrować i kochać górskie wędrówki. Każdy zdobyty przez Was i poprawnie zarejestrowany górski szczyt, to kolejne przyznane punkty. - My je przeliczymy i... zamienimy na pieniądze! Suma zebranych podczas akcji środków (zdobytych metrów n.p.m. przeliczonych na złotówki) przekazana zostanie Hospicjum Dziecięcemu "Świetlikowo" w Tychach i posłuży budowie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego "TuSieTuli". Do zdobycia pula 100 000 złotych! - informują organizatorzy akcji z firmy "Kontakt-Simon'.

Niezwykła akcja spółki "Kontakt-Simon" na stulecie firmy
Uczestnicy akcji "Szczytny Cel" zebrali już blisko 85 tysięcy punktów · fot. Materiały prasowe


W momencie pisania tego artykułu uczestnicy akcji zebrali blisko 85 tysięcy punktów. Będący na pierwszym miejscu na liście zdobytych szczytów pan Bartosz zebrał 1670 punktów. "Ranking Zdobywców" oraz zdjęcia przesłane przez uczestników, potwierdzające zdobycie szczytów można obejrzeć tutaj.

Loading...


Więcej o akcji "Szczytny Cel" portal czecho.pl pisał tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.