Wiadomości

  • 1 maja 2021
  • wyświetleń: 7536

Stachursky nagrał nowy utwór razem z popularnymi YouTuberami

Popularni YouTuberzy połączyli siły z legendą polskiej muzyki tanecznej, by zwrócić uwagę na to, jak konsumpcjonizm wpływa na nasze życie i przypomnieć, że relacje z bliskimi są ważniejsze od hajsu. Wspólnemu singlowi wip brosów i Stachursky'ego towarzyszy wyzwanie na TikToku. Sprawdźcie, co nam powiedzieli artyści o swoim nowym projekcie.YouTuberzy z kanału wip bros przedstawiają swój kolejny utwór muzyczny. Tym razem podjęli współpracę z niekwestionowaną ikoną polskiej popkultury, legendą muzyki dance - Jackiem Stachurskym! W kawałku "cholerny hajs" nawiązali do wielkiego przeboju Stachursky’ego, "Cholerny czas". Utwór jest drwiącym komentarzem do konsumpcjonizmu i panującej kultury pieniądza.

Singlowi towarzyszy specjalne wyzwanie na TikToku, zainicjowane przez chłopaków z wip bros i Jacka Stachursky’ego - #Cholernyhajs. Całe wyzwanie polega na nagraniu scenki, w której uczestnicy udowadniają widowni, że w naszym życiu na pierwszym miejscu nie powinien być hajs, przepych, blichtr, tylko relacje międzyludzkie, takie jak miłość, dobro, życzliwość, skierowane przede wszystkim do rodziny, przyjaciół, znajomych oraz nieznajomych.

- Dla naszego pokolenia Stachursky jest postacią ikoniczną - "Doskozzza" czy "Typ Niepokorny" towarzyszyły nam na niejednej domówce czy imprezie. Jeśli chodzi o sam pomysł kooperacji, to zainspirowała nas współpraca The Lonely Island z Michael Boltonem - do tego, aby połączyć dwa różne światy, i pod względem lirycznym, i muzycznym, wewnątrz jednej piosenki. Uznaliśmy, że Stachursky będzie idealną osobą do tego, aby stanęła w kontrze do konsumpcjonizmu w wymierzonej w zachowania konsumpcyjne satyrze - powiedzieli YouTuberzy z wip bros po nagraniu utworu.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.