Wiadomości

  • 7 maja 2021
  • 9 maja 2021
  • wyświetleń: 18806

[FOTO] Wypadek na Waryńskiego w Zabrzegu. Dwie osoby ranne!

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 maja około godziny 21.00 w Zabrzegu na ul. Waryńskiego. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana przez blisko dwie godziny.

Wypadek w Zabrzegu - 7.05.2021 · fot. nadesłane przez czytelników Patryk i Łukasz


Zawinił 70-letni kierujący Dacią, który podczas manewru skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo na kierowcy Forda. Ten chcąc uniknąć zderzenie gwałtownie odbił i zderzył się z Fiatem. Następnie Ford wpadł do rowu uderzając w betonowy przepust. Kostka brukowa ze zdemolowanego podjazdu uszkodziła kolejny samochód marki Renault. Dwie osoby z Forda odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala. To dwaj młodzi mężczyźni w wieku 20 lat.

Początkowo pojawiły się informacje, że kierowca Dacii uciekł z miejsca zdarzenia. Owszem, oddalił się on do swojego domu. Policjanci ustalili jednak, że był trzeźwy a ich zdaniem jego zachowanie było podyktowane chęcią wezwania pomocy. Co innego twierdzili świadkowie, którzy twierdzą, że 70-latek w ogóle nie wiedział, że do czegokolwiek doszło. Sąsiadom tłumaczył się, że nic nie słyszał i nic nie widział.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.