czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 27 maja 2021
 • wyświetleń: 1373

Dokąd po podstawówce, czyli jak dobrze wybrać szkołę średnią

Artykuł sponsorowany:

Nieuchronnie się zbliża dzień, w którym ośmioklasiści będą musieli wybrać szkołę średnią. Jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba myśleć o przyszłości, która jest niepewna i będzie zmieniać się dużo bardziej dynamicznie niż teraźniejszość. Rozwój nowoczesnych technologii już teraz nie pozwala z większą dokładnością przewidzieć przyszłości rynku pracy, ale co do jednego eksperci są zgodni - żeby przetrwać, będziemy musieli być bardziej wszechstronni i elastyczni, bo częściej będziemy musieli się przekwalifikowywać.

TEB Edukacja


Technikum - wybierz przyszłość, elastyczność i konkurencyjnośćNie bez powodu technika stają się coraz bardziej popularne. Chłodna, racjonalna kalkulacja podpowiada, żeby nie spędzać czterech lat w liceum, po którym jedynym sensownym wyjściem jest pójście na studia, ale zamiast tego wybrać technikum i w podobnym czasie zdobyć średnie wykształcenie, praktyczny zawód, niezależność finansową i być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. A mając takie wykształcenie, oczywiście można pójść na studia i zacząć pracować jednocześnie. Wybór technikum to lepsze, bardziej opłacalne i produktywne wykorzystanie czasu spędzonego w szkole średniej, a powiedzenie "czas to pieniądz" stało się prawdziwe jak nigdy dotąd.

TEB Technikum - nowoczesna szkołaWraz ze zmieniającym się światem zmieniamy się my i sposób, w jaki się uczymy. Żeby edukacja była dobra i skuteczna, musi jej towarzyszyć skrojony na miarę czasów program nauczania, jakość kształcenia i narzędzia sprzyjające lepszemu i szybszemu przyswajaniu wiedzy. Stawiamy na naukę praktyczną co oznacza, że wiedza i umiejętności, które zdobywają uczniowie, są stale dostosowywane do aktualnych wymogów i oczekiwań rynku pracy, a to naturalnie daje naszym absolwentom istotną przewagę nad konkurencją. Stawiamy w równym stopniu na przekazywanie aktualnej wiedzy teoretycznej i cennych umiejętności zawodowych (50% zajęć to zajęcia praktyczne), aby absolwenci w momencie ukończenia nauki byli pełnowartościowymi, kompetentnymi pracownikami, których chce się zatrudnić. Technikum TEB Edukacja Bielsko-Biała angażuje się całkowicie w osiągnięcie ich celu, jakim jest zdobycie dobrego zawodu na kierunkach:
 • Technik programista - klasa patronacka Cisco Networking Academy
 • Technik informatyk - technologie chmurowe Microsoft
 • Technik informatyk i ESPORT - klasa patronacka MSI
 • Technik fotografii i multimediów - klasa patronacka Canon
 • Technik usług fryzjerskich - klasa patronacka Schwarzkopf Professional
 • Technik optyk
 • Technik reklamy - grafika i media społecznościowe


Zostań częścią naszej szkoły. Już teraz zarezerwuj miejsce na https://technikum.pl/miasta/bielsko-biala/kim-mozesz-zostac/

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nauka w naszej szkole sprawdź nasze social media:


Technikum TEB Edukacja Bielsko-Biała


 • Ul. S. Sempołowskiej 22
 • Tel: 33 822 34 34, 33 472 31 50
 • E-mail: technikum-bielsko@teb-edukacja.pl
TEB Edukacja
TEB Edukacja