czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2021
  • 16 maja 2021
  • wyświetleń: 2638

[FOTO] Nowa hydrofornia zapewni wodę dla nowych budynków

W trzecim kwartale tego roku ma zakończyć się inwestycja polegająca na budowie nowej hydroforni na czechowickim Podraju. Inwestorem inwestycji jest Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej.

Reklama

Celem budowy hydroforni podnoszącej ciśnienie wody w dzielnicy Podraj w Czechowicach-Dziedzicach jest, zapewnienie ciągłości dostaw wody, zapewnienie ciśnienia wody we właściwych parametrach oraz zapewnienie wody dla nowobudowanych budynków mieszkalnych. Hydrofornia wyposażona zostanie w urządzenia umożliwiające zdalne sterowanie jej pracą

- Na ten moment prace są już bardzo zaawansowane - zabudowano cały zbiornik podziemny, zabudowano pełną armaturę łącznie z pompami oraz wykonano obejście w formie by-passa, które służy do przeprowadzania okresowych przeglądów i prac remontowych - informuje czechowickie Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej. .

Przewidywany okres zakończenia inwestycji to III kwartał 2021 roku.

mp / czecho.pl

źródło: Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.