czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 maja 2021
  • wyświetleń: 1750

Włochy zagoszczą na stałe w Kalendarium!

Artykuł sponsorowany:

Pokochaliście nasze pizze, sałatki, makarony, dlatego nie pozostało nam nic innego jak zmienić kartę! Z tej okazji w dniach 15.05 - 22.05 zapraszamy na degustację nowego menu w promocyjnej cenie -10%.

Kalendarium


Składniki naszych potraw...Pochodzą z jednej z najlepiej wyposażonych hurtowni produktów włoskich. Nie zgadzamy się na używanie tanich zamienników.

Kalendarium


Co się zmieniło?Włoski klimat zagości nie tylko na talerzach, ale również we wnętrzu. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym poczujecie się komfortowo i do którego będziecie wracać. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu nowa kolorystyka!

Do naszego zespołu dołączyli wybitni kucharze, z renomowanych restauracji, których nazwy mogliście usłyszeć w telewizji i wtedy się zaczęło...

Zmiana menu i Pizzy!

Zaczęliśmy od ciasta - teraz wyrabiamy je według oryginalnego włoskiego przepisu, dzięki czemu jest cienkie i chrupiące. Następnie zajęliśmy się dopracowaniem sosów, które tworzymy z soczystych świeżych pomidorów. Kolejny krok to ser, czyli prawdziwa mozzarella z Włoch i warzywa dostarczane od lokalnych dostawców. Na sam koniec pozostał nam sos czosnkowy, który doprawiliśmy, a dla prawdziwych fanów włoskiej pizzy przygotowaliśmy świeżą oliwę chili (pikantną) lub z ziołami (łagodną).

Kalendarium


Festiwal kuchni włoskiejW dniach 15.05 -22.05 zapraszamy na festiwal organizowany w Kalendarium, a w nim:
  • promocja na całą kartę włoską -10%,
  • panele degustacyjne* - przygotowane przez naszych kucharzy w formie niespodzianki,
  • sobota oraz niedziela - wyjątkowe dania.


Do każdego zamówienia na miejscu lampka wina lub lech free gratis, a do czterech piw - grissini z sosem czosnkowym.

Restauracja KALENDARIUM