Wiadomości

  • 15 maja 2021
  • 16 maja 2021
  • wyświetleń: 4551

[WIDEO] Elektryczny maluch z Bielska-Białej

Od kilku lat po bielskich drogach jeździ maluch na prąd. Poznacie go po granatowej karoserii i żółtym piorunie na drzwiach. Prowadzi Tomek Atomek - domorosły majsterkowicz, z zawodu mechanik samochodowy, którego pasja do elektrotechniki zaowocowała pojawieniem się jedynego w okolicy elektrycznego Fiata 126p.Godziny spędzone w blaszanym garażu, niemały wkład finansowy, a przede wszystkim ogromna pasja i dryg pozwoliły Tomkowi przerobić klasycznego malucha, na auto zupełnie niesamowite, genialne i postępowe. Przejażdżka tym pojazdem była dla nas czystą przyjemnością!

Podczas wycieczki po bielskich drogach, na którą wyruszyliśmy z Tomkiem, nasz bohater opowiedział nam o sobie, swoim dzieciństwie i o tym, jak pracował nad elektryczną odsłoną swojego ulubionego samochodu. Jesteście ciekawi, co znajdziemy w środku, jak długo maluch musi się ładować i ile wyciąga na dwupasmówce? Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał!

ab, Elżbieta Goraus / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.