czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2021
  • wyświetleń: 2737

MRKS pokonuje drugą drużynę TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zwycięstwem 3:1 zakończył się sobotni mecz MRKSu Czechowice-Dziedzice z drugą drużyną TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Podopieczni Jarosława Kupisa na popularnej "Górce" - boisku ze sztuczną nawierzchnią, mecz rozpoczęli od falstartu, bowiem już w 5. minucie w podbramkowym zamieszaniu powstałym po centrze z rzutu rożnego, piłkę do siatki pod poprzeczkę wpakował Kacper Jasek.

Reakcja gości na tą stratę okazała się jednak najlepsza z możliwych, bowiem w przeciągu niespełna dwudziestu minut golkipera bielszczan do kapitulacji zmusili oni aż trzykrotnie, a na listę strzelców w ich szeregach wpisali się kolejno: Rafał Żurek (17 min.), Mateusz Wrana (26 min.) i Michał Przemyk (36 min.).

Po przerwie nie mający już czego bronić bielszczanie zepchnęli co prawda MRKS do defensywy, jednak odpowiedzialność i konsekwencja formacji obronnej, połączone z dobrą dyspozycją Jakuba Świerczka skutecznie uniemożliwiły rywalom "złapanie kontaktu" i to przyjezdni po końcowym gwizdku mogli fetować zwycięstwo 3:1 (3:1).

ups / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.