Wiadomości

  • 16 maja 2021
  • wyświetleń: 813

Jaki strój kąpielowy dla sylwetki plus size?

Materiał partnera:

Każda sylwetka, bez żadnego wyjątku, może pięknie się prezentować w stroju kąpielowym. Wszystko tkwi w tym, by kostium dopasować do figury i zrobić to w taki sposób, aby zakryć mankamenty, a podkreślić to, co jest wyjątkowo atrakcyjne i co wypadałoby zaakcentować. Też możesz to uczynić. Twoja aktualna waga nie ma tu żadnego znaczenia i kompletnie nie powinnaś się nią przejmować. Jeżeli masz do ukrycia trochę ciała, postaw po prostu na specjalne stroje kąpielowe plus size. Tworzy się je tak, by rzeczywiście maskowały one pewne elementy sylwetki. A projektanci doskonale wiedzą, co zrobić i jak zmodyfikować podstawową konstrukcję kostiumu, by zadziałał on wysmuklająco na konkretne partie ciała.

W przypadku ubrań wyszczuplających, w tym także i strojów kąpielowych, bardzo ważną rolę odgrywa ich kolor. Sama na pewno zdajesz sobie z tego sprawę. Prawdopodobnie, jeżeli nie do końca lubisz się ze swoją aktualną sylwetką, chętnie sięgasz po ubrania występujące w ciemniejszych barwach. A trzeba to przyznać, że najkorzystniej na sylwetkę wpływa klasyczna czerń. Od dawien dawna wiadomo, że to właśnie ten kolor pięknie wyszczupla i wysmukla ciało, tak więc jeżeli zależy ci na poprawieniu kształtów sylwetki, powinnaś celować raczej w te ciemniejsze kostiumy. Niekoniecznie muszą być one jednak klasycznie czarne. Czerń jest oczywiście najlepsza, ale jeżeli źle się w niej czujesz, bo np. jesteś blondynką o bardzo jasnej karnacji, nie ma sensu się do niej zmuszać. W takim wypadku wypróbuj strój kąpielowy plus size w kolorze ciemnego granatu czy nawet intensywnego burgundu. Uważaj jednak na wzory. Najlepiej by było, gdyby wybierane przez ciebie stroje kąpielowe dwuczęściowe były wykonane z gładkich i jednolitych (jednobarwnych) materiałów. Wzory nie zawsze są jednak tak zupełnie złe czy niewskazane. Wszystko zależy od tego, jak one dokładnie wyglądają. Jeżeli więc chciałabyś, by twój kostium był jednak nieco bardziej ciekawy i oryginalny, poszukaj tego wzorzystego, ale pokrytego mniejszymi i drobniejszymi wzorkami. Duże motywy będą niestety zawsze powiększać sylwetkę. Na nie akurat powinnaś uważać i raczej ich nie wybierać.

Stroje kąpielowe plus size różnią się również od siebie ogólną budową, czyli krojem. Generalnie najlepiej by było, gdybyś przymierzyła sobie ich różne modele i wtedy dopiero zadecydowała, który z nich działa najkorzystniej na twoją sylwetkę. Nie ograniczaj się. Może się okazać, że strój, który nie wyglądał zbyt ciekawie na wieszaku, na tobie zaprezentuje się znakomicie. Sprawdź więcej na https://www.olive.pl/na-plaze/kostiumy.html.