Wiadomości

  • 19 maja 2021
  • wyświetleń: 1470

Medaliki na chrzest z grawerem: niezwykła pamiątka dla maluszka

Materiał partnera:

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie, zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Wymaga nie tylko odpowiedniej oprawy, ale i upamiętnienia. Medaliki na chrzest to nie tylko piękny, ale i szlachetny prezent, dzięki któremu dziecko będzie miało pamiątkę po tej wyjątkowej uroczystości przez wiele, wiele lat. Warto zdecydować się na spersonalizowaną wersję tego prezentu.

1. Medaliki na chrzest z grawerem: wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję
2. Pomysły na prezent na chrzest dla chłopca

Maleństwo nie ma świadomości na temat tego, w jak wyjątkowej uroczystości uczestniczy. Ale to przecież ze względu na nie rodzice, chrzestni i dalsza rodzina, zbierają się po to, by być świadkiem jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika. Dzięki przemyślanemu prezentowi, za jakiś czas dziecko będzie mogło przywołać w myślach te niezwykłe chwile.

1. Medaliki na chrzest z grawerem: wyjątkowy prezent na wyjątkową okazjęCo właściwie znaczy "przemyślany prezent"? Warto podarować dziecku coś, co będzie dla niego pamiątką na całe życie.

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent z okazji chrztu, jest złoty medalik z łańcuszkiem. Ale przy jego wyborze rodzi się wiele wątpliwości. Jaki kształt i formę wybrać? Na jaką długość łańcuszka się zdecydować?

Najlepiej wybrać taki medalik z łańcuszkiem, który spodoba się nie tylko chłopcu, ale i dorosłemu mężczyźnie. Tak, by mógł wracać do tej pamiątki w przyszłości, w ważnych dla siebie momentach, np. podczas bierzmowania lub zawarcia sakramentu małżeństwa. Warto wybrać medalik, który będzie można nosić także na co dzień, nie tylko na wyjątkowe okazje.

Świetnym pomysłem jest wygrawerowanie na medaliku imienia chłopca i daty chrztu. To sprawi, że prezent nabierze wyjątkowego wymiaru. Przykładowe medaliki, które świetnie się sprawdzą jako prezent na chrzest dla chłopca, znajdziesz tutaj: https://grawercom.pl/dewocjonalia/prezent-na-chrzest/prezent-na-chrzest-dla-chlopca.

medalik na chrzest


2. Pomysły na prezent na chrzest dla chłopcaJeśli na prezent na chrzest dla chłopca wolisz wybrać coś mniej tradycyjnego niż medalik z łańcuszkiem, oczywiście masz wiele opcji. Jedną z nich jest obrazek z wizerunkiem np. anioła stróża, który pochyla się nad dzieckiem. Ale możesz również zdecydować się na inne wyjątkowe, może bardziej praktyczne przedmioty. Jeśli chcesz nadać im niezwykłego, pamiątkowego charakteru, zawsze możesz to zrobić, wykonując grawer na obrazku, zegarku, skarbonce itd. Zrobisz to na Grawercom.pl.

Pamiętaj, że każdy prezent podarowany z serca, będzie wyjątkową pamiątką dla dzieciątka.