czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2021
  • wyświetleń: 2344

[WIDEO] Muzyczny projekt czechowiczanki i Szymona z Chłodno

14 maja miał premierę utwór "HistoriaPewnegoWieczoru". Autorką jest czechowiczanka, Żaneta Gola, która debiutuje pod pseudonimem "szkarłatność", a producentem muzycznym i jej promotorem jest Szymon Pałyz z Pszczyny, znany z projektów Chłodno i now.

ReklamaPierwszy singiel czechowickiej artystki to zapowiedź kolejnych projektów i jak sama mówi - kropla w morzu pomysłów. Dotychczas studiowała i przygotowywała się do egzaminów aktorskich, teraz jednak na horyzoncie pojawiły się muzyczne możliwości. Jakiś czas temu podjęła współpracę z Szymonem i już na pierwszym spotkaniu wspólnie stworzyli demo, które z czasem rozbudowali i w końcu wpuścili w eter kilka dni temu. Szymon i Żaneta starają się tworzyć wspólnie coś, co jest mieszanką ich wizji, które mimo, że są kontrastowe, w pewien sposób się dopełniają.

HistoriaPewnegoWieczoru
Produkcja - Szymon Pałyz
Tekst - Żaneta Gola
Mix / Mastering - Szymon Pałyz

Utwór "HistoriaPewnegoWieczoru" jest dostępny zarówno w serwisie YouTube, jak i wszystkich serwisach streamingowych, m.in. na Spotify. Niebawem możemy spodziewać się teledysku do singla, a już w wakacje pojawi się dużo nowości od tej dwójki!

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.