Wiadomości

  • 24 maja 2021
  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 5762

Gdzie na Dzień Dziecka? Propozycje czechowickich instytucji

Za nami:

Zbliża się 1 czerwca, który tradycyjnie będzie obchodzony jako Dzień Dziecka. Przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń z okazji tego święta, które przygotowały czechowickie instytucje.

Dzięki Twojej pomocy na twarzy dziecka może zagościć uśmiech
Gdzie na Dzień Dziecka? Propozycje czechowickich instytucji · fot. Pixabay


Czechowicka Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na "Eko Dzień Dziecka z biblioteką". Podczas wydarzenia, w godzinach od 16.00 do 18.00, odbędą się zabawy ogrodnicze i plastyczne oraz koncert zespołu Movimento.

Gdzie na Dzień Dziecka? Propozycje czechowickich instytucji
Gdzie na Dzień Dziecka? Propozycje czechowickich instytucji · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Specjalne seanse filmowe z okazji Dnia Dziecka przygotowały też czechowickie kina. "Świt" będzie wyświetlał nowy film animowany "Krudowie 2. Nowa era" (repertuar oraz możliwość zakupu biletów tutaj). Filmy dla dzieci i młodzieży będzie wyświetlało również Multikino znajdujące się w CH "Stara Kablownia". Na najmłodszych czekają "Co w duszy gra" oraz również druga część Krudów. Starsza widownia będzie mogła obejrzeć filmy "Cruella" (dla widzów od 13. roku życia) oraz "Mortal Kombat" (dla widzów od 15. roku życia). Repertuar czechowickiego Multikina można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.