Wiadomości

  • 26 maja 2021
  • 28 maja 2021
  • wyświetleń: 2495

W najbliższą sobotę czechowicki PSZOK będzie nieczynny

Za nami:

Biuro ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach poinformowało, że w najbliższa sobotę, 29 maja czechowicki punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) będzie nieczynny.

Pszok, prusa
W najbliższą sobotę czechowicki PSZOK będzie nieczynny · fot. mp / czecho.pl


Zamknięcie PSZOK ma związek z planowanym asfaltowaniem ul. Prusa. - Jednocześnie informujemy, że w poniedziałek, 31 maja punkt będzie dodatkowo czynny w godzinach od 12.00 do 18.00. Za związane z zaistniałą sytuacją utrudnienia przepraszamy - informuje Biuro ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi czechowickiego UM.

Czechowicki punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych znajdujący się przy ulicy Prusa obsługuje mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice oraz Goczałkowice-Zdrój.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.