czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2021
  • 30 maja 2021
  • wyświetleń: 4819

[WIDEO] Można zagłosować na projekt uczniów SP nr 10

Za nami:

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W tym roku w konkursie bierze udział Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Twardowskiego z Czechowic-Dziedzic, która wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2. Do wygranej uczniów z czechowickiej podstawówki może przyczynić się każdy z nas poprzez oddanie głosu przez internet.W pierwszej edycji akcji "Pho3nix Active School", która odbywa się w tym roku, udział bierze ponad 500 szkół podstawowych i blisko 200 000 uczniów i uczennic. Wśród nich jest czechowicka Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego. Finałem akcji były dziewięciodniowe obchody Międzynarodowego Dnia Sportu, które odbywały się od 6 do 14 kwietnia, podczas których odbył się Konkurs na Największą Liczbę Kroków. Zwieńczeniem Pho3nix Active School jest Konkurs na Najciekawsze Video Sportowe - głosowanie odbywa się od 24 do 30 maja.

Dla najaktywniejszych dzieci i szkół przewidziane są atrakcyjne nagrody w ramach dwóch konkursów. Patronat nad Pho3nix Active School objął Polski Komitet Olimpijski. Akcja wspierana jest przez CIECH S.A. Na wideo Szkoły Podstawowej nr 10 głos można oddać tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.