Wiadomości

  • 28 maja 2021
  • wyświetleń: 2955

Salon EVA VISAGE - Twój ulubiony salon w mieście.

Artykuł sponsorowany:

Jesteśmy Salonem Urody i Instytutem Szkoleniowym. Zadbamy o Twój wygląd zewnętrzny ale także o chwilę relaksu i wytchnienia. Nauczymy Cię jak wydobyć naturalne piękno, a dzięki specjalistycznym szkoleniom zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mogła wykorzystać prywatnie lub w celach zawodowych.

Naszą wizją jest być najbardziej cenionym salonem w Polsce, z dumą budowanym na trwałych wartościach.

Salon EVA VISAGE


Promujemy profilaktykę w zachowaniu zdrowej skóry, poprzez najbardziej wyszukane i najlepsze jakościowo kosmetyki i urządzenia. Stawiamy na rozwój i szkolenia, sięgamy po najlepsze rozwiązania, a wszystko po to, by odpowiedzieć na potrzeby każdej kobiety i każdego dbającego o swój wygląd mężczyzny. Chcemy inspirować, a także wywoływać uśmiech i szczęście.

Jako jeden z nielicznych salonów w Czechowicach Dziedzicach, mamy w swojej ofercie zarówno usługi kosmetyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, ale także jako eksperci w swojej dziedzinie, organizujemy tematyczne szkolenia, mające na celu podnoszenie kwalifikacji i uzyskiwanie uprawnień do pracy jako stylistka paznokci, makijażystka czy inne. Celem naszych szkoleń jest nie tylko przekazanie zagadnień merytorycznych ale także praktycznej wiedzy i umiejętności.

Salon EVA VISAGE


Na rynku jesteśmy już od 11 lat, dzięki czemu możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Na swoim koncie mamy wiele osiągnięć m.in.:
  • 1 miejsce w konkursie na NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY W POWIECIE BIELSKIM
  • Liczny udział w eventach, targach, akcjach charytatywnych, pokazach mody, Wyborach Miss itp.
  • Praca jako makijażystka w programach telewizyjnych tj. Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland.
  • Wywiady telewizyjne


W marcu 2020r. Zmieniliśmy swoją siedzibę, gdzie możemy zapewnić jeszcze bardziej komfortowe warunki, prawdziwy relaks i spokój, zachowując spełniając przy tym najwyższe kryteria higieniczno-sanitarne. Nowe miejsce ma duży parking i położone jest na parterze, dzięki czemu jesteśmy przyjaznym miejscem także dla osób starszych oraz poruszających się na wózku.

Salon EVA VISAGE


Pisząc ten artykuł chcemy zapewnić, że poczujecie się u nas bardzo komfortowo i zostaniecie przyjęte z sercem na dłoni oraz pełnym zaangażowaniem i wiedzą jaką posiadamy. Nas nie gubi rutyna, a każdą osobę traktujemy tak, jakbyśmy same chciały być potraktowane. Salon EVA VISAGE to miejsce stworzone z miłości do piękna i pasji do tworzenia.❤ U nas poczujesz się wyjątkowa! Uwolnij swoją kobiecość i odwiedź nasz salon.

Zapraszamy!
Ewa PaczyńskaEva Visage


  • 43-502 Czechowice-Dziedzice
  • Juliusza Słowackiego 2,
  • tel: 530 448 316