Wiadomości

  • 27 maja 2021
  • wyświetleń: 3347

MOSiR poinformował, jak od 28 maja będzie działała pływalnia "Wodnik"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach poinformował, jak będzie działać kryta pływalnia "Wodnik" w terminie od 28 maja do 6 czerwca. Obiekt będzie dostępny w nowym reżimie sanitarnym.

Kryta pływalnia "Wodnik"
Kryta pływalnia "Wodnik" · fot. mp / czecho.pl


Zgodnie z rozporządzeniem z 6 maja 2021 roku, zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Rada Ministrów zadecydowała o utrzymaniu części obostrzeń w zakresie prowadzenia działalności sportowej.

Zgodnie z ustawą dopuszcza się działalność "basenów, aquaparków i obiektów sportowych zamkniętych, przy czym basen, aquapark albo obiekt sportowy udostępnia się liczbie osób nie większej niż połowa obłożenia basenu, aquaparku albo obiektu...".

- W związku z powyższym w okresie od 28 maja do 5 czerwca na krytej pływalni "Wodnik" będzie mogło przebywać jednocześnie 45 osób - tj. grupy zorganizowane wg harmonogramu oraz indywidualni klienci (w tym indywidualna nauka pływania). W okresie długiego weekendu, czyli od 3 do 5 czerwca nie będą dostępne wejścia dla grup zorganizowanych - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice.

- W związku z wprowadzonym limitem osób przebywających na terenie basenu czas oczekiwania w kolejce do wejścia na pływalnię może się wydłużyć. Prosimy więc klientów o wyrozumiałość, dziękujemy - dodaje czechowicki ośrodek.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.