czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2021
  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 7649

"Europejska prostota". YouTuber z Ukrainy odwiedził Czechowice

"Europejska prostota lub w Polsce prawie tak jak u nas. Życie jednego polskiego miasta" - taką nazwę nosi wideo przygotowane przez ukraińskiego YouTubera Alexa Plotnikova na temat Czechowic-Dziedzic. Film, który trwa ponad pół godziny, podzielony jest na kilka części.

ReklamaW filmie możemy zobaczyć, z perspektywy drona, centrum Czechowic-Dziedzic : budynki Urzędu Miejskiego, kościoła NMP Królowej Polski ("na Lesisku"), fontanny na placu Jana Pawła II, Pomnika Wolności oraz dzielnicy mieszkaniowej. Ponadto ukraiński YouTuber odwiedził najstarszy kościół na terenie miasta - pw. św. Katarzyny - oraz ruiny starego zamku Wilczków oraz pałac Kotulińskich. Film dostępny jest z napisami w języku polskim.

Alex Plotnikov to YouTuber z Ukrainy, który odwiedza polskie miasta oraz ocenia je "z powietrza". Jego filmy na kanale "Plotnikov" obejrzało już ponad 865 tysięcy osób.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.