Wiadomości

  • 28 maja 2021
  • 30 maja 2021
  • wyświetleń: 2762

Majowa akcja poboru krwi pod kościołem w Kaniowie

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 30 maja w Kaniowie, pod kościołem pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, odbędzie się akcja krwiodawstwa, na którą zaprasza Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy w Bestwinie.

Akcja krwiodawstwo, kaniów
Akcja poboru krwi w Kaniowie - 10.10.2020 · fot. Jerzy Zużałek


Akcja odbędzie się w godzinach 9.00 do 13.00 w Kaniowie przy kościele pw. Niepokalanego Serca NMP. Rejestracja dawców do godziny 12.30.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 konieczne jest używanie maseczek ochronnych i rękawiczek. Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabatów dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.