czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2021
  • wyświetleń: 2584

Koleje Śląskie: Dziś ZKA na odcinku od Czechowic-Dziedzic do Pszczyny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Za nami:

Dzisiaj, ze względu na konieczność wstrzymania ruchu pociągów, na odcinku od Czechowic-Dziedzic do Pszczyny na linii S5 Kolei Śląskich kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa. Ma to związek z inwestycją polegającą na przebudowie czechowickiego węzła kolejowego. ZKA została również wprowadzona na odcinku Pszczyna - Chybie.

Reklama

Koleje Śląskie
Koleje Śląskie: Dziś ZKA na odcinku od Czechowic-Dziedzic do Pszczyny · fot. Tomasz Żak / UMWS


- W związku z pracami prowadzonymi przy modernizacji stacji Czechowice-Dziedzice Koleje Śląskie wprowadzają zastępczą komunikację autobusową na odcinku Pszczyna - Czechowice-Dziedzice. Niektóre kursy autobusowe zostaną wydłużone do Bielska-Białej Gł. i Żywca. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywała w dniu 29 maja i obejmie pociągi kursujące w środku dnia zgodnie z rozkładem jazdy - poinformowały Koleje Śląskie w sobotnim komunikacie. Rozkład jazdy dostępny jest tutaj oraz tutaj.

Utrudnienia będą również występowały na linii S61 do Cieszyna. - W związku z pracami modernizacyjnymi stacji Czechowice-Dziedzice oraz wiążącą się z tym koniecznością doraźnego wstrzymania ruchu na linii kolejowej, rozkład jazdy pociągów linii S5 oraz S6 uległ zmianie. W celu zapewnienia połączenia pomiędzy centralną częścią województwa a rejonem Cieszyna Koleje Śląskie wprowadzają zastępczą komunikację autobusową (BUS) na odcinku Pszczyna - Chybie. Rozkład jazdy pociągów linii S61 na odcinku Czechowice-Dziedzice - Cieszyn pozostaje bez zmian. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać w 29 maja. Zmiany są zawarte w rozkładzie jazdy - informuje śląski przewoźnik.

mp / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj