czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2021
  • 2 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3157

Kończą prace na ulicy Prusa, będzie zamknięcie drogi [HARMONOGRAM]

Za nami:

W tym tygodniu drogowcy będą prowadzić prace wykończeniowe na ulicy Prusa w Czechowicach-Dziedzicach. Z tego powodu droga będzie zamknięta, na dwóch poszczególnych odcinkach, 1 oraz 2 czerwca.

Prusa
Kończą prace na ulicy Prusa, będzie zamknięcie drogi [HARMONOGRAM] · fot. mp / czecho.pl


We wtorek, 1 czerwca ulica Prusa będzie zamknięta dla ruchu w godzinach od 6.30 do 19.00 na odcinku od wjazdu do Lotosu (włącznie z bramą wjazdową) do ul. Łukasiewicza. W tym czasie drogowcy będą układać nawierzchnie bitumiczne (druga warstwa) na całej szerokości drogi. Wjazd na teren spółki Lotos możliwy będzie przez bramę wjazdową znajdująca się przy ulicy Barlickiego. W tym czasie nie będzie możliwości wjazdu na teren punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) - dojazd dla detalicznych będzie możliwy od ul. Łukasiewicza od godziny 14.30.

W środę, 2 czerwca ul. Prusa będzie zamknięta dla ruchu w godzinach od 6.30 do 19.00 na odcinku od nowego ronda (zamknięte dla ruchu będzie również samo rondo) na skrzyżowaniu tej ulicy z ul. Barlickiego do wjazdu do terminali paliwowych grupy Lotos. Tutaj również drogowcy będą kładli nawierzchnie bitumiczne na całej szerokości drogi. Komunikacja na ulicy Prusa będzie możliwa od strony ul. Łukasiewicza.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.